Personeel

 

Dewi Wittens

Directrice
dwittens@shrisaraswatie.nl  
010 4779494

Monique Kailan

Groep 1/2 - Bekijk groep ›
mkailan@shrisaraswatie.nl  

Natasha Nandkoemarsing

Gedragsspecialist
Groep 4 - Bekijk groep ›
nnandkoemarsing@shrisaraswatie.nl  

Shanti Thakoer

Taal- en leesspecialist
Groep 5 - Bekijk groep ›
sthakoer@shrisaraswatie.nl  

Joy Ramrattan

Rekenspecialist
Groep 8 - Bekijk groep ›
jramrattan@shrisaraswatie.nl  

Chandra Kirpal

Leerkracht
ckirpal@shrisaraswatie.nl  

Dirja Masmeijer

Docent bewegingsonderwijs Lekker Fit!

Ma. t/m do. 

(Vrij. Beleidsmedewerker)
dmasmeijer@shrisaraswatie.nl  

Bhuwan Giri

Onderwijsassistent en ICT-Coördinator

Ma, Do en Vrij.
bgiri@shrisaraswatie.nl  

Sharita Sewak

Onderwijsassistent

Di, Do en Vrij.
ssewak@shrisaraswatie.nl  

Ronny Niddha

Hindi leraar 
Vrijdags aanwezig
rniddha@shrisaraswatie.nl  

Marlène Wijnaar

Schoolmaatschappelijk werkster

aanwezig op maandag en woensdag
mwijnaar@shrisaraswatie.nl  

Gurpreet Singh

Conciërge

 
gsingh@shrisaraswatie.nl