Personeel

 

Dewi Wittens

Directrice
dwittens@shrisaraswatie.nl  
010 4779494

Withis Maharban

Adjunct-directeur
Groep 7 - Bekijk groep ›
wmaharban@shrisaraswatie.nl  

Monique Kailan

Expert-leraar het jonge kind
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
mkailan@shrisaraswatie.nl  

Natasha Nandkoemarsing

Expert-leraar gedrag 

Anti-Pestcoördinator
Groep 4 - Bekijk groep ›
nnandkoemarsing@shrisaraswatie.nl  

Shanti Thakoer

Expert-leraar Alles in-1
Groep 5 - Bekijk groep ›
sthakoer@shrisaraswatie.nl  

Joy Ramrattan

Expert-leraar rekenen
Groep 8 - Bekijk groep ›
jramrattan@shrisaraswatie.nl  

Chandra Kirpal

Leerkracht
ckirpal@shrisaraswatie.nl  

Dirja Masmeijer

Docent bewegingsonderwijs Lekker Fit!

Beleidsmedewerker

Vertrouwenspersoon
dmasmeijer@shrisaraswatie.nl  

Bhuwan Giri

ICT-coördinator
Onderwijsassist
bgiri@shrisaraswatie.nl  

Sharita Sewak

Onderwijsassistent

 
ssewak@shrisaraswatie.nl  

Ronny Niddha

Hindi leraar 


Marlène Wijnaar

Schoolmaatschappelijk werkster

 
mwijnaar@shrisaraswatie.nl  

Gurpreet Singh

Conciërge

 
gsingh@shrisaraswatie.nl  

Astrid de Heer

Intern begeleider
Expert-leraar technisch lezen en begrijpend lezen
Aandachtsfunctionaris
adeheer@shrisaraswatie.nl