Personeel

 

Marcel Pennings

Directeur
mpennings@shrisaraswatie.nl  

Withis Maharban

Adjunct directeur 

Tevens IB'er groep 1 t/m 8
wmaharban@shrisaraswatie.nl  

Monique Kailan

Groep 1/2 - Bekijk groep ›
mkailan@shrisaraswatie.nl  

Monika Baran

Groep 2/3 - Bekijk groep ›
mbaran@shrisaraswatie.nl  

Dirja Masmeijer

Docent bewegingsonderwijs Lekker Fit!

Ma. t/m do. 
dmasmeijer@shrisaraswatie.nl  

Bhuwan Giri

Onderwijsassistent
bgiri@shrisaraswatie.nl  

Sharita Sewak

Onderwijsassistent
ssewak@shrisaraswatie.nl  

Sandip Ramlal

Public Relations en communicatie medewerker
sramlal@shrisaraswatie.nl  

Ronny Niddha

Hindi leraar 
Vrijdags aanwezig
rniddha@shrisaraswatie.nl  

Marlène Wijnaar

Schoolmaatschappelijk werkster

aanwezig op maandag en woensdag
mwijnaar@shrisaraswatie.nl