Personeel

 

Dewi Wittens

Interim directeur
dwittens@shrisaraswatie.nl  
06-41458874

Withis Maharban

Adjunct directeur 
Intern begeleider
wmaharban@shrisaraswatie.nl  

Monique Kailan

Groep 1/2 - Bekijk groep ›
mkailan@shrisaraswatie.nl  

Natasha Nandkoemarsing

Gedragsspecialist
Groep 4 - Bekijk groep ›
nnandkoemarsing@shrisaraswatie.nl  

Shanti Thakoer

Taal- en leesspecialist
Groep 7 - Bekijk groep ›
sthakoer@shrisaraswatie.nl  

Soebhaas Ramkhelawan

sramkhelawan@shrisaraswatie.nl  

Joy Ramrattan

Rekenspecialist
Groep 8 - Bekijk groep ›
jramrattan@shrisaraswatie.nl  

Chandra Kirpal

Groep 1/2 - Bekijk groep ›
ckirpal@shrisaraswatie.nl  

Dirja Masmeijer

Docent bewegingsonderwijs Lekker Fit!

Ma. t/m do. 
dmasmeijer@shrisaraswatie.nl  

Bhuwan Giri

Onderwijsassistent
bgiri@shrisaraswatie.nl  

Sharita Sewak

Onderwijsassistent
Groep 1/2 - Bekijk groep ›
ssewak@shrisaraswatie.nl  

Sandip Ramlal

PR en communicatie medewerker SHON
Onderwijsassistent 
sramlal@shrisaraswatie.nl  

Ronny Niddha

Hindi leraar 
Vrijdags aanwezig
rniddha@shrisaraswatie.nl  

Marlène Wijnaar

Schoolmaatschappelijk werkster

aanwezig op maandag en woensdag
mwijnaar@shrisaraswatie.nl  

Gurpreet Singh

Conciërge

 
gsingh@shrisaraswatie.nl