Personeel

 

Marcel Pennings

Directeur
mpennings@shrisaraswatie.nl  

Withis Maharban

Intern begeleider groep 4 t/m 8
wmaharban@shrisaraswatie.nl  

Shanti Thakoer

Groep 1/2A - Bekijk groep ›
sthakoer@shrisaraswatie.nl  

Monique Kailan

Tevens Intern begeleider groep 1 t/m 3
Groep 1/2b - Bekijk groep ›
mkailan@shrisaraswatie.nl  

Monika Baran

Groep 3 - Bekijk groep ›
mbaran@shrisaraswatie.nl  

Natasha Nandkoemarsing

Groep 4 - Bekijk groep ›
nnandkoemarsing@shrisaraswatie.nl  

Ashvara Hassankhan

Groep 7A - Bekijk groep ›
ahassankhan@shrisaraswatie.nl  

Soebhaas Ramkhelawan

Groep 7b/8b - Bekijk groep ›
sramkhelawan@shrisaraswatie.nl  

Chandra Kirpal

ckirpal@shrisaraswatie.nl  

Marlène Wijnaar

Schoolmaatschappelijk werkster
mwijnaar@shrisaraswatie.nl  

Dirja Masmeijer

Docent bewegingsonderwijs Lekker Fit!
dmasmeijer@shrisaraswatie.nl  

Bhuwan Giri

Onderwijsassistent
bgiri@shrisaraswatie.nl