Personeel

 

Shanti Thakoer

Groep 1/2A - Bekijk groepspagina ›
sthakoer@shrisaraswatie.nl    

Monique Kailan

Intern begeleider groep 1 t/m 3
Groep 1/2b - Bekijk groepspagina ›
mkailan@shrisaraswatie.nl    

Monika Baran

Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
mbaran@shrisaraswatie.nl    

Natasha Nankoemarsing

Groep 4 - Bekijk groepspagina ›
nnankoemarsing@shrisaraswatie.nl    

Sobha Mangroe

Groep 5 - Bekijk groepspagina ›
smangroe@shrisaraswatie.nl    

Joy Ramrattan

jramrattan@shrisaraswatie.nl    

Withis Maharban

Intern begeleider groep 4 t/m 8
wmaharban@shrisaraswatie.nl    

Chandra Kirpal

Groep 7A - Bekijk groepspagina ›
ckirpal@shrisaraswatie.nl    

Soebhaas Ramkhelawan

Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
sramkhelawan@shrisaraswatie.nl    

Marlène Wijnaar

Schoolmaatschappelijk werkster
mwijnaar@shrisaraswatie.nl    

Marcel Pennings

Directeur
mpennings@shrisaraswatie.nl    

Ashvara Hassankhan

Groep 6A - Bekijk groepspagina ›
ahassankhan@shrisaraswatie.nl    

Gieta Panchoe

gpanchoe@shrisaraswatie.nl