Nieuws

Back(pack) to school 4 Suriname! op Radio Amor

Back(pack) to school 4 Suriname! op Radio Amor

19 juni 2019 - Onze leerlingen zijn vandaag te beluisteren op radio Amor om 16:00 uur in het kader van ons schoolproject: Back(pack) to school 4 Suriname!. De teller staat nu op € 485,40. Dit zijn 69 rugzakjes. Ons doel is 500 rugzakjes. Alle donaties zijn van harte welkom! Hoe klein dan ook, iedere donatie is goud waard. De donatiebox staat op school. Iedere schooldag van 09:00 - 11:00 uur bent u welkom om uw donatie af te geven en een klein bedankje in ontvangst te nemen. Namens de kinderen in Suriname: Bedankt!!
Back(pack) to school 4 Suriname! ook op avond4daagse

Back(pack) to school 4 Suriname! ook op avond4daagse

18 juni 2019 - Geen moment laten we voorbij gaan om mensen te attenderen op dit project en gelden op te halen voor de kinderen van Suriname. Ook op de Avond4daagse staan we van maandag 17 t/m vrijdag 20 juni paraat om te vertellen over dit mooie project en gelden op te halen. De teller staat nu op € 472,10 (dit zijn 67 rugzakjes).
CBS Mozaiek doet ook mee aan het project: Back(pack) to school 4 Suriname!

CBS Mozaiek doet ook mee aan het project: Back(pack) to school 4 Suriname!

17 juni 2019 - Leerlingen van de CBS (Christelijke Basisschool) Mozaïek steunen ons project:

Back(pack) to school 4 Suriname! Ze zijn bij ons langs geweest en gaan de komende 2 weken aan de slag voor dit project. Alvast veel dank voor jullie inzet! De teller staat nu op € 443,40 (63 rugzakjes).
Download:
cp/uploads/nieuws/20190612_104552.jpg ›

Grootse immigratieviering op de Shri Vishnu School

Grootse immigratieviering op de Shri Vishnu School

17 juni 2019 - De SHON (Stichting Hindoe Onderwijs Nederland) vindt het heel belangrijk om aandacht te besteden aan de immigratieachtergrond. Daarom organiseren zij in samenwerking met de  Shri Vishnu School en Stichting Hindoe Parishad Nederland (SHPN) de viering van '146 jaar Hindoestaanse immigratie' op zondag 23 juni op de Shri Vishnu school te Den Haag met een semiwetenschappelijk en een cultureel programma: met Baithak gana Dewindersingh Sewnath, Diamonds 2000, Nagara, Khajerie en Londa ke nach.

 

Toegang bedraagt € 7,50  Voorverkoop bij KMI Paul Krugerlaan 125 of mail info@shrivishnu.nl. (Hindoestaanse catering inbegrepen)

Parkeren tot 18 uur gratis.

 

 

 

Back(pack) to school 4 Suriname! 13 juni 2019

Back(pack) to school 4 Suriname! 13 juni 2019

13 juni 2019 - Vandaag hebben 6 leerlingen van de groepen 7/8 en 8 als ambassadeurs van onze school op de markt van Rotterdam-West, mensen informatie gegeven over onze school en ons schoolproject: Back(pack) to school 4 Suriname! Ze hebben het fantastisch gedaan en we hebben nu in totaal € 421,20 opgehaald, dit is ongeveer 60 rugzakjes met leermiddelen voor de kinderen in Suriname! 
Lees meer ›
Back(pack) to school 4 Suriname! Aftrap

Back(pack) to school 4 Suriname! Aftrap

12 juni 2019 - Vandaag is ons schoolproject "Rugzak" Back(pack) to school 4 Suriname! begonnen en we hebben al 95.45 euro opgehaald. Geweldig! Ons doel is 500 rugzakjes met leermiddelen te sturen naar minderbedeelde kinderen in Suriname. U doet toch ook mee?!
Lees meer ›
Woensdag 5 juni 146 jaar Hindoestaanse Immigratie

Woensdag 5 juni 146 jaar Hindoestaanse Immigratie

06 juni 2019 - Het is alweer 146 jaar geleden dat de Hindoestaanse Immigratie plaatsvond. 
Lees meer ›
Prachtige Kunsttentoonstelling

Prachtige Kunsttentoonstelling

18 april 2019 - Ter afsluiting van het thema "Kunst" was er op donderdagochtend 18 april een prachtige tentoonstelling in het speellokaal op school. 
Lees meer ›

Ouders van harte welkom!

11 april 2019 - Iedere woensdagochtend is de ouderkamer (1e verdieping meest linkse kamer) geopend voor ouders van 08:45 - 10:00 uur. Er zullen tevens thema-ochtenden verzorgd worden door externen. Zodra de planning rond is, zal dit op de website vermeld worden. 

 

 
Lees meer ›

Mad Science

24 november 2018 - Volgende week start de Wetenschap & Techniekweek in het kader van 30 jaar SHON. Donderdag krijgen we les van gekke professors van Mad Science.
Lees meer ›

Artikel AD/HC over 30 jaar SHON

15 november 2018 - In het AD/HC is op woensdag 14 november een fraai artikel verschenen over 30 jaar SHON.

Klik hier om het te bekijken.

Uitnodiging Lights of Divali, zaterdag 3 november Zuiderstrandtheater Den Haag

26 oktober 2018 - Alle ouders en leerlingen zijn van harte uitgenodigd voor Lights of Divali, een bijzonder cultureel programma op zaterdag 3 november in het Zuiderstrandtheater in Den Haag. 
Lees meer ›

Amor FM: interview met Rajesh Ramnewash, voorzitter College van Bestuur

25 augustus 2018 - Amor FM: interview met Rajesh Ramnewash, voorzitter College van Bestuur, naar aanleiding van de start van het schoojaar 2018-2019:

SHON-scholen presenteren zich op het Milan Festival Den Haag

SHON-scholen presenteren zich op het Milan Festival Den Haag

23 juli 2018 - Komt u ons ook bezoeken op het Milan Summer Festival op 3, 4 en 5 augustus in het Zuiderpark in Den Haag? Stichting Hindoe Onderwijs Nederland staat bij kinderland. Hier kunt u kennismaken met onze basisscholen in Den Haag, Utrecht, Almere, Rotterdam en Amsterdam! Ook Amriz.nl zal er zijn en een challenge voor de kinderen gaan verzorgen! Wij hopen u allemaal daar te mogen ontmoeten!